Smerfy

14 maj 2024
W poniedziałek 13.05.2024 r. przedszkolaki odwiedził niezwykły gość Pan leśniczy Dariusz Krzysztofowicz. Na początku spotkania Pan Darek opowiedział nam o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podkreślił, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim mim mieszkających. Przedszkolaki dowiedziały się również w jaki sposób pomóc zwierzętom przetrwać zimę. Podczas spotkania Pan leśniczy zadawał dzieciom wiele pytań z którymi świetnie sobie radziły. Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi za ciekawe spotkanie i z niecierpliwością czekamy na następne.

5 maj 2024
Smerfy podczas wiosennych zajęć miały okazję wykazać się swoją kreatywnością do muzyku.

Informację wprowadził(a): Monika Gorgosz (2018-02-16 10:56:39)
Informację zmodyfikował(a): Małgorzata Kołodziej (2024-05-14 19:31:32)